zvířata

18. května 2007 v 7:33 | jouhen |  vtipy
Dva kamarádi lovci se po lovu baví v hospodě. Jeden se ptá: "Co to máš za divného psa? Vždyť sežral pět vlků a roztrhal medvěda!" A druhý odpovídá: "Víš, že sám nevím co je to za psa? Loni mi ho přivezl kamarád z Afriky a já mu jen oholil hřívu."
příjde prasátko k zásuvce a povídá... Miláčku, chudáčku oni tě tady zazdili???
Baví se dvě myši a ta jedna říká: "Héč, mám novýho kluka!!!", druhá: "Fakt jo? A máš fotku?",první: "Jasně!",druhá: "Tak dělej, vytas!!!". První myška ukáže druhé fotku a ta nechápavě říká: "Hele, dyť je to netopejr…",první jí vytrhne z ruky fotku, nevěřícně na ni hledí a začne ječet: "Háááááááááááájzl, řikal, že je pilot!!!!!!!"
Víte jak se rozmnožují ježci? Opatrně
Může slon chodit do základní školy?
Nemůže, protože neprojde dveřmi.
A může slon chodit na střední školu?
Nemůže, protože nevychodil základku.
Na policii řinčí telefon:
"Volám od Nováků. Prosím, okamžitě sem někoho pošlete. Právě vlezla do bytu kočka!"
"Helejte, nedělejte si z nás legraci!!!"
"Musíte sem někoho poslat. U telefonu Novákovic papoušek!"
Klokan neustále utíkal ze svého výběhu. Správce zoo proto nechal postavit kolem výběhu třímetrový plot. Druhý den byl klokan zase venku a hopkal po zoo. Správce nechal plot zvýšit na šest metrů. Klokan zase utekl. Když výška plotu vyšplhala na 15 metrů, zeptal se velbloud ze sousedního výběhu klokana: "Jak vysoko myslíš, že s tím půjdou?" "No, tak do sto metrů, ledaže by je napadlo na noc zamknout bránu!"
Pepíček jde do zwerimexu a neumí hlásku R a tak tam jde a řekne paní prodavačce: chtěl bych jednu vydvu,a paní prodavačka mu nerozumí a tak se ho zeptá ještě jednou.Pepíček zase odpoví že chce jednu vydvu a paní prodavačka už Pepíčka pochopí že chce jednu vydru a tak mu jí paní prodavačka tedy dá...... Pepíček jde uspokojeně domů a okolo krámu jdou dva policajti a jeden z nich tomu druhému policajtovi povídá: Co to tady tak smrdí?,a Pepíček jim na to odpoví:vydva,vydva,vydva!:)
pokud znáte jěště jiné a lepší tak mi je prosím pošlete jako komentář!!!!!!!!!!!!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama